Přeskočit navigaci

Naše setkání

Setkání 12.-14. 5. 2006

Setkání 12.-14. 5. 2006 12.-14.5. 2006
Hotel Skalský Dvůr
Bystřice nad Pernštejnem

Milí návštěvníci,
v termínu 12.-14.května 2006 se uskutečnil historicky první společný víkend rodin dětí se syndromem Prader-Willi. Do té doby se vždy konaly pouze půl denní setkání v Praze. Tento víkend měl sloužit především k vzájemné výměně vlastních zkušeností.

Během sobotního dopoledne byly pro rodiče připraveny odborné přednášky, které jim měli posloužit k lepšímu porozumění v jednání jejich dětí.

Program:

Úvodní prezentace a možnost spolupráce s Občanským sdružením PWS
Děti, strava a PW syndrom
Syndrom Prader-Willi, základní informace o onemocnění
Pohled klinického psychologa

V průběhu dopoledne bylo o děti postaráno odborným personálem. Po obědě měli rodiče možnost individuálních konzultací s jednotlivými prezentujícími, čehož bylo hojně využito.

Zbytek víkendu potom vyplnila možnost plavání, výletů, ale také hlavně výměna poznatků a zkušeností mezi jednotlivými rodinami. Přátelská atmosféra vládla až do konce pobytu. Můžete se přesvědčit na fotografiích ve fotogalerii.


Archív

 
 

Máte dotaz ohledně syndromu Prader-Willi? Ptejte se lékaře v naší poradně.

Dobrý den, potřebuje rodič, který má nejistotu v podobnosti diagnozy se symptomy u jeho dítěte doporučení od pediatra,...

Paní Sločíková, doporučení o PLDD by jste mít měli. Endokrinolog potřebuje výpis z dokumentace dětského lékaře o výšc...

 

O čem by jste chtěli slyšet na našich setkáních?

 
Genetika
 3398 
Sociální problematika
 2738 
Sourozenecké vztahy
 2714 
Zvládání agrese
 2983 
Endokrinologie
 2986 
Léčba růstovým hormonem
 2896 


starší ankety