Přeskočit navigaci

Novinky

Volná místa ve chráněném bydlení Domov Daliborka

Volná místa ve chráněném bydlení Domov Daliborka

Dovolujeme si Vás informovat o nabídce chráněného bydlení Domov Daliborka, který je v Prostějově a má celostátní působnost. Uvolnilo se několik míst, na která bychom chtěli přijímat nové uchazeče. 

Naše sociální služba má jedinečný charakter, jelikož umožňuje žít rodičům spolu s jejich dospělými dětmi s mentálním handicapem pospolu. Přijímáme jak výše zmíněné rodiny, tak i jednotlivce s mentálním handicapem. Pokud byste věděli o někom, pro koho by byla služba vhodná, informujte je, popř. si mohou rovnou podat žádost.

Nejvíce informací naleznete na www.prostejov.charita.cz/chranene-bydleni 

Naší cílovou skupinou jsou osoby s mentálním handicapem či v kombinaci s handicapem tělesným (nepřijímáme osoby s psychickým onemocněním, jako např. schizofrenie, nebo přidružené formy autismu). Chtěli bychom také připomenout. že k tomu, abychom mohli zaevidovat žádost a začít se jí zaobírat, je třeba zaslat žádost (formulář je v příloze emailu) a vyjádření lékařů o vhodnosti poskytované služby (formulář je přílohou tohoto emailu) - psychiatr + obvodní lékař, popř. neurolog. 

Na výše uvedených webových stránkách naleznete i video prohlídku našich bytů, fotogalerii, videospoty a články. Určitě je zde také možnost navštívit zařízení osobně. Aktuálně se jedná o byt č. 27 ( http://www.prostejov.charita.cz/poskytovane-sluzby/chranene-bydleni/virtualni-prohlidka/1-patro/byt-c-27-chranene-bydleni/ ) a byt č. 16.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Vojtěch Krystek, DiS.
Sociální pracovník
CHARITA PROSTĚJOV - Domov Daliborka

 


Archív

 
 

Máte dotaz ohledně syndromu Prader-Willi? Ptejte se lékaře v naší poradně.

Dobrý den, potřebuje rodič, který má nejistotu v podobnosti diagnozy se symptomy u jeho dítěte doporučení od pediatra,...

Paní Sločíková, doporučení o PLDD by jste mít měli. Endokrinolog potřebuje výpis z dokumentace dětského lékaře o výšc...

 

O čem by jste chtěli slyšet na našich setkáních?

 
Genetika
 3399 
Sociální problematika
 2739 
Sourozenecké vztahy
 2715 
Zvládání agrese
 2984 
Endokrinologie
 2987 
Léčba růstovým hormonem
 2897 


starší ankety